Správa sítí

Zvyšte svou produktivitu podnikání s bezchybně fungující počítačovou sítí!

Definice počítačové sítě

Počítačová síť má dva nebo více počítačů, které jsou “spojeny” dohromady tak, že každý může přistupovat k souborům na straně druhé. Mnohé počítačové sítě jsou napojeny na centrální počítač názývaný server. V obou případech propojení počítačů na pracovišti zvyšuje efektivitu a produktivitu. Typickým příkladem je např. počítačová síť ve Vaší firmě. KAPPI.cz se specializuje na projektování, zřizování a servis počítačových sítí.

Zabýváme se:

Upgrade stávajících počítačů a sítí

Neustále se zvyšující nároky software a jeho uživatelů kladou stále větší důraz na kvalitu a rychlost přenosu dat. Snažíme se individuálně zhodnotit Vaše potřeby a navrhnout nejlepší a zároveň ekonomické řešení.

Údržba Vaší sítě v provozu

Stabilita v provozu je jedním ze základních kamenů podnikání. Profesionální správa sítě zaručuje, že Vaše počítačová infrastruktura poběží hladce, nejlépe 24-7-365. V případě jakýchkoliv problémů se je snažíme odstranit v co nejkratším čase a minimalizovat tak Vaše ztráty.

Zabezpečení Vaší sítě proti útokům zvenčí

Zajišťujeme zabezpečení sítí proti útokům zvenčí. Bezpečnost je prioritou každěho z nás. Hrozba provozní katastrofy, zneužití údajů o zákaznících, případně jakékoliv porušení bezpečnosti sítě je noční můrou každého podniku. Máme zkušenosti se zabezpečením kritických systémů, jako jsou webhosting servery, routery a firemní sítě.

Implementace software, jeho update a licence

Vybereme, implementujeme a zaškolíme software pro Vaší společnost. Nemusíte se už zajímat o licence na software, který používáte. O vše se postaráme my – zajistíme pravidelné updaty licencí a jejich správu.datacenter