Bezdrátová řešení

Návrhy, realizace, správa a servis většiny dostupných bezdrátových technologií na trhu.

Páteřní spoje

Potřebujete propojit budovy, pobočky nebo jednotlivé fyzicky vzdálenější body dohromady? Požadujete stabilní a garantované přenosy? Řešením je využití výkonné bezdrátové technologie v pásmech 5GHz až 80GHz instalované našimi vyškolenými specialisty. Transparentní spoje od několika metrů do desítek kilometrů s propustností až 1Gb/s. Neustále testujeme nové technologie přicházející na trh od známých výrobců (např. Alcoma, Summit, SVM Microwaves, Ericsson Mini-link, Mikrotik a další). Zpracujeme pro Vás návrh řešení na míru. Zbudujeme spoj na klíč. V případě potřeby zajistíme servis na místě (on-site) v co nejkratším čase, aby Vaše ztráty byli co možná nejmenší, pokud možno žádné.

HotSpot

Vlastníte kavárnu, restauraci či jiný podnik bez technického zázemí, kde byste rádi zpestřili nabídku svých služeb? Pro Vás máme řešení v podobě bezdrátového HotSpot zařízení. To je určeno pro budování placených přístupových míst k internetu pro pevná a bezdrátová připojení. Má zabudovaný jak účtovací systém tak nastavení přístupových dob.

Firma

Pokud uvažujete o zajímavé formě prezentace Vaší společnosti, nabízíme Vám možnost poskytnout Vašim stávajícím i budoucím zákazníkům bezdrátové připojení k internetu v prostorách vaší společnosti.

andrew